Çfarë po ndodh?

Video Burimet 96 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 6x130

Njeriu që u bë Zot

Duke pasur dyshime për sulmin e Nine-Tails në Fshatin e Gjetheve të Fshehur vite më parë, Jiraiya i thotë një prej bretkosave të tij se mund të vijë koha kur Narutos do t’i duhet të aksesojë fuqinë e plotë të dhelprës. Marrja në pyetje e tij përfundoi, Jiraiya niset në kërkim të Dhimbjes, por përfundon duke takuar Konanin. A ka një lidhje midis Jiraiya, Konan dhe Dhimbjes misterioze? Diku tjetër, një nga klonet hije të Naruto-s përplaset me Team Hebi.

Naruto Shippūden dubluar shqip 6×130
Naruto Shippūden dubluar shqip 6×130
Oct. 08, 2009
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet