Çfarë po ndodh?

Video Burimet 126 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 6x114

The Eye of the Hawk

Orochimaru zbulon formën e vërtetë dhe të shëmtuar që trupi i tij ka marrë nga vite të tëra eksperimentimi në trupin e tij. A mund ta mposhtë Sasuke këtë formë kërcënuese, apo Orochimaru ka ende disa truke në mëngët e tij?

Naruto Shippūden dubluar shqip 6×114
Naruto Shippūden dubluar shqip 6×114
Jun. 18, 2009
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet