Çfarë po ndodh?

Video Burimet 116 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 6x113

Nxënësi i Gjarprit

Trupi i Orochimaru ka arritur kufirin dhe ka ardhur koha e ritualit. Megjithatë, Sasuke ka plane të tjera dhe kërkon të synojë një Orochimaru të shtrirë në shtrat.

Naruto Shippūden dubluar shqip 6×113
Naruto Shippūden dubluar shqip 6×113
Jun. 11, 2009
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet