Çfarë po ndodh?

Video Burimet 73 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 6x129

Infiltro! Fshati i fshehur në shi

Ndërsa anëtarët e Ekipit Hebi shkojnë drejt vendndodhjes së Itachi, Jiraiya depërton në Fshatin e Shiut të Fshehur me shpresën për të mbledhur informacion mbi udhëheqësin Akatsuki. Jiraiya kap dy ninja Rain dhe i merr në pyetje për Pain, por ajo që mëson e trondit edhe atë.

Naruto Shippūden: dubluar shqip 6×129
Naruto Shippūden: dubluar shqip 6×129
Oct. 08, 2009
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet