Çfarë po ndodh?

Video Burimet 91 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 6x119

Kronikat Kakashi ~ Jeta e djemve në fushën e betejës ~ Pjesa 1

Mbi dhjetë vjet më parë, Pesë Kombet e Mëdha ishin në mes të Luftës së Tretë të Madhe të Ninjave. Hokage i katërt i ardhshëm Minato Namikaze cakton të riun Kakashi, Obito të klanit Uchiha dhe Rin, në një mision në Urën Kannabi…

Naruto Shippūden dubluar shqip 6×119
Naruto Shippūden dubluar shqip 6×119
Jul. 30, 2009
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet