One Piece – Piratet e vegjël

One Piece – Piratet e vegjël

Oct. 20, 1999
Tuaj rating: 0
5 1 votoni

Sezonet dhe episoded

1Sezoni 1 Oct. 20, 1999
4Sezoni 4 Jun. 14, 2024
6Sezoni 6 Jun. 14, 2024
7Sezoni 7 Jun. 14, 2024
9Sezoni 9 Jun. 14, 2024
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
10Sezoni 10 Jun. 14, 2024
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
11Sezoni 11 Jun. 14, 2024
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
12Sezoni 12 Jun. 14, 2024
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
13Sezoni 13 Jun. 14, 2024
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
14Sezoni 14 Jun. 14, 2024
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
15Sezoni 15 Jun. 14, 2024
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
16Sezoni 16 Jun. 14, 2024
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
17Sezoni 17 Jun. 14, 2024
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
18Sezoni 18 Jul. 12, 2016
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
19Sezoni 19 Sep. 05, 2017
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
20Sezoni 20 Apr. 02, 2019
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
21Sezoni 21 Jul. 09, 2019
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon
22Sezoni 22 Jun. 14, 2024
 • Nuk ka ende asnjë episode për këtë sezon

Krijuesi

Krijuesi

Hidhet

Mayumi Tanaka isMonkey D. Luffy (voice)
Monkey D. Luffy (voice)
Kazuya Nakai isRoronoa Zoro (voice)
Roronoa Zoro (voice)
Akemi Okamura isNami (voice)
Nami (voice)
Hiroaki Hirata isVinsmoke Sanji (voice)
Vinsmoke Sanji (voice)
Kappei Yamaguchi isUsopp (voice)
Usopp (voice)

Përmbledhje

Vite më parë, mbreti i frikshëm i piratëve, Gol D. Roger u ekzekutua duke lënë pas një grumbull të madh thesari dhe të famshmin “One Piece”. Kushdo që pretendon “One Piece” do të quhet Mbreti i ri i Piratëve. Majmuni D. Luffy, një djalë që konsumoi një “Frut Djalli”, vendos të ndjekë gjurmët e idhullit të tij, piratit Shanks, dhe të gjejë One Piece. Natyrisht, ndihmon që trupi i tij ka vetitë e gomës dhe se ai është i rrethuar nga një grup luftëtarësh dhe hajdutësh të aftë për ta ndihmuar gjatë rrugës. Luffy do të bëjë gjithçka për të marrë One Piece dhe për t’u bërë Mbreti i Piratëve!

One Piece – Piratet e vegjël
One Piece – Piratet e vegjël
One Piece – Piratet e vegjël
One Piece – Piratet e vegjël
One Piece – Piratet e vegjël
One Piece – Piratet e vegjël
One Piece – Piratet e vegjël
One Piece – Piratet e vegjël
One Piece – Piratet e vegjël
One Piece – Piratet e vegjël
Titulli origjinal ワンピース
TMDb Rating 8.727 4,218 vota
Parë ajror data Oct. 20, 1999
Të fundit ajrit data Dec. 17, 2023
Stinët 22
Episode 1090
Zgjatja Mesatare 24 minuta
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Avatar: The Last Airbender
Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip
Attack on Titan: Junior High
Jujutsu Kaisen – me titra shqip
Boruto: Naruto Next Generations
Dragon Ball Super
Attack on Titan me titra shqip

(1) comment

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet