Çfarë po ndodh?

Video Burimet 56 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

One Piece – Piratet e vegjël: 3x81

A je i gezuar? Doktori i quajtur magjistare!

Ndërsa Sanji dhe Luffy luftojnë në shkretëtirë, makthi më i keq i ishullit bëhet i vërtetë, ndërsa Wapol kthehet në ishull. Mjeku zbulohet të jetë në anën tjetër të ishullit dhe Usopp, Vivi dhe Dalton nxitojnë për ta gjetur atë. Dalton megjithatë kthehet ndërsa dëgjon për kthimin e Wapol.

One Piece me titra shqip 3×81
One Piece me titra shqip 3×81
Sep. 16, 2001
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet