Çfarë po ndodh?

Video Burimet 91 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

One Piece – Piratet e vegjël: 1x55

Krijesë e mrekullueshme! Sekreti i Apis dhe Ishulli Legjendar!

Pas arratisjes nga kthetrat e flotës Detare, Kapelet e Kashtës së shpejti e gjejnë veten në një telash po aq të rrezikshëm – të bllokuar në Brezin e Qetë!

One Piece: Episodi 55 me titra Shqip
One Piece: Episodi 55 me titra Shqip
One Piece: Episodi 55 me titra Shqip
Jan. 24, 2001
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet