Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip

Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip

Aug. 31, 2023
Tuaj rating: 0
9 1 votoni

Sezonet dhe episoded

1Sezoni 1 Aug. 31, 2023

Krijuesi

Steven Maeda
Krijuesi

Hidhet

Iñaki Godoy isMonkey D. Luffy
Monkey D. Luffy
Mackenyu isRoronoa Zoro
Roronoa Zoro
Vincent Regan isVice-Admiral Garp
Vice-Admiral Garp
Aidan Scott isHelmeppo
Helmeppo
Jeff Ward isBuggy the Clown
Buggy the Clown

Video trailer

Përmbledhje

Me kapelën e tij prej kashte dhe ekuipazhin e tij, pirati i ri Monkey D. Luffy shkon në një udhëtim epik për thesar.

Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip
Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip
Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip
Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip
Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip
Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip
Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip
Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip
Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip
Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip
Titulli origjinal ONE PIECE
TMDb Rating 8.2 862 vota
Parë ajror data Aug. 31, 2023
Të fundit ajrit data Aug. 31, 2023
Stinët 1
Episode 8
Të përbashkët1

Tituj të ngjashëm

Dragon Ball Super
One Piece – Piratet e vegjël
Boruto: Naruto Next Generations
Attack on Titan: Junior High
Jujutsu Kaisen – me titra shqip
Avatar: The Last Airbender
Attack on Titan me titra shqip

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet