Boruto: Naruto Next Generations

Boruto: Naruto Next Generations

Apr. 05, 2017
Tuaj rating: 0
10 1 votoni

Sezonet dhe episoded

1Sezoni 1 Apr. 04, 2017

Krijuesi

Krijuesi

Hidhet

Yuko Sanpei isUzumaki Boruto (voice)
Uzumaki Boruto (voice)
Cocoro Kikuchi isUchiha Sarada (voice)
Uchiha Sarada (voice)
Ryuichi Kijima isMitsuki (voice)
Mitsuki (voice)
Ryoko Shiraishi isAkimichi Chouchou (voice)
Akimichi Chouchou (voice)
Shinji Kawada isAburame Shino (voice)
Aburame Shino (voice)

Video trailer

Përmbledhje

The life of the shinobi is beginning to change. Boruto Uzumaki, son of Seventh Hokage Naruto Uzumaki, has enrolled in the Ninja Academy to learn the ways of the ninja. Now, as a series of mysterious events unfolds, Boruto’s story is about to begin!
Boruto: Naruto Next Generations
Boruto: Naruto Next Generations
Boruto: Naruto Next Generations
Boruto: Naruto Next Generations
Boruto: Naruto Next Generations
Boruto: Naruto Next Generations
Boruto: Naruto Next Generations
Boruto: Naruto Next Generations
Boruto: Naruto Next Generations
Boruto: Naruto Next Generations
Titulli origjinal BORUTO-ボルト- NARUTO NEXT GENERATIONS
TMDb Rating 7.884 2,320 vota
Parë ajror data Apr. 05, 2017
Të fundit ajrit data Mar. 26, 2023
Stinët 1
Episode 293
Zgjatja Mesatare 25 minuta
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Attack on Titan: Junior High
Piratët e Vegjël (One Piece) Filmi – Me titra Shqip
Attack on Titan me titra shqip
Jujutsu Kaisen – me titra shqip
One Piece – Piratet e vegjël
Avatar: The Last Airbender
Dragon Ball Super

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet