Çfarë po ndodh?

Video Burimet 58 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

One Piece – Piratet e vegjël: 4x122

Sand Croc dhe Water Luffy! Raundi i Dytë i Duelit

Luffy lufton me krokodilin me më shumë sukses këtë herë duke përdorur ujë, por megjithatë humbet këtë raund. Ndërkohë, Kapelet e tjera të Kashtës nxitojnë të gjejnë bombën para se ajo të shpërthejë. Nico Robin e detyron mbretin ta çojë atë në varrin ku është fshehur Pluton Ponegliph.

One Piece me titra shqip 4×122
One Piece me titra shqip 4×122
Aug. 18, 2002
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet