Çfarë po ndodh?

Video Burimet 58 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

One Piece – Piratet e vegjël: 7x202

Thyerja e Siges! Going Merry është rikuperuar!

Ekuipazhi takohet në doke dhe rrethohet nga marinsat. Duke përdorur Namin si pengun e tyre të rremë, ata mashtrojnë marinsat për t’i lënë të kthehen në Going Merry.

One Piece me titra shqip 7×202
One Piece me titra shqip 7×202
Sep. 19, 2004
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet