Çfarë po ndodh?

Video Burimet 73 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

One Piece – Piratet e vegjël: 6x161

Kalvari i Sferave! Luftë e dëshpëruar në pyllin e humbur!

Usopp, Sanji dhe Luffy luftojnë me Satorin, por fuqia e Mantrës duket se është shumë e fortë.

One Piece me titra shqip 6×161
One Piece me titra shqip 6×161
Jul. 20, 2003
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet