Çfarë po ndodh?

Video Burimet 450 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
Zotat e rinj: Nezha e Rilindur

Zotat e rinj: Nezha e Rilindur

Feb. 06, 2021116 Min.
Tuaj rating: 0
9 1 votoni

Përmbledhje

Ndërsa jeton si një shpërndarës i zakonshëm dhe tifoz i garave me motor, Nezha ndeshet me armiq të vjetër dhe duhet të rizbulojë fuqitë e tij për të mbrojtur të dashurit e tij.

Zotat e rinj: Nezha e Rilindur
Zotat e rinj: Nezha e Rilindur
Zotat e rinj: Nezha e Rilindur
Titulli origjinal Zotat e reja Nezha
TMDb Rating 8.087 387 vota

Drejtori

Zhao Ji
Drejtori

Hidhet

Yang Tianxiang isLi Yunxiang (voice)
Li Yunxiang (voice)
He Zhang isMasked Guy (voice)
Masked Guy (voice)
Xuan Xiaoming isLong Wang (voice)
Long Wang (voice)
Li Shimeng isDr. Su Junzhu (voice)
Dr. Su Junzhu (voice)
Keer Zhu isKasha (voice)
Kasha (voice)
Zhenhe Ling isThird Prince (voice)
Third Prince (voice)
Ruoban Liu isFather (voice)
Father (voice)
Zhang Yaohan isFather (voice)
Father (voice)
Guo Haoran isLi Yunxiang's Bother (voice)
Li Yunxiang's Bother (voice)
Zengzhi Gao isDonghai Yaksa (voice)
Donghai Yaksa (voice)
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Winx Club: Sekreti i mbretërisë së humbur
Dragon Ball Z: Lord Slug
Space Jam: Një trashëgimi e re
HIRUSHJA
One Piece Film Red – Shqip
Tekken
Shpata në gur
Bukuroshja e Fjetur
Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha
Djemtë e Keq
Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet