Çfarë po ndodh?

Video Burimet 678 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
Djemtë e Keq

Djemtë e Keq

Good is no fun at all.Mar. 17, 2022United States100 Min.PG
Tuaj rating: 0
8 1 votoni

Përmbledhje

Kur Bad Guys, një ekuipazh kafshësh kriminale, më në fund kapen pas vitesh grabitjesh dhe duke qenë zuzarët më të kërkuar në botë, zoti Wolf ndërmjetëson një marrëveshje për t’i shpëtuar të gjithë nga burgu.

Djemtë e Keq
Djemtë e Keq
Djemtë e Keq
Djemtë e Keq
Djemtë e Keq
Djemtë e Keq
Djemtë e Keq
Djemtë e Keq
Djemtë e Keq
Djemtë e Keq
Titulli origjinal Djemtë e Keq
IMDb Rating 6.8 55,424 vota
TMDb Rating 7.581 1,781 vota

Drejtori

Hidhet

Sam Rockwell isWolf (voice)
Wolf (voice)
Marc Maron isSnake (voice)
Snake (voice)
Awkwafina isTarantula (voice)
Tarantula (voice)
Craig Robinson isShark (voice)
Shark (voice)
Anthony Ramos isPiranha (voice)
Piranha (voice)
Richard Ayoade isProfessor Marmalade (voice)
Professor Marmalade (voice)
Zazie Beetz isDiane Foxington (voice)
Diane Foxington (voice)
Alex Borstein isPolice Chief Misty Luggins (voice)
Police Chief Misty Luggins (voice)
Lilly Singh isTiffany Fluffit (voice)
Tiffany Fluffit (voice)
Barbara Goodson isOld Lady (voice)
Old Lady (voice)
Të përbashkët1

Tituj të ngjashëm

Space Jam: Një trashëgimi e re
Borëbardha dhe Shtatë Xhuxhët
Kur zbardhi një ditë
Shpata në gur
Ne Zha
Si te trajnoni Dragoin tuaj
Dragon Ball Z: Lord Slug
Tekken
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
Winx Club: Sekreti i mbretërisë së humbur
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
HIRUSHJA

(1) comment

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet