Çfarë po ndodh?

Video Burimet 311 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër

101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër

A new hero unleashed.Nov. 06, 2002United States74 Min.G
Tuaj rating: 0
9 1 votoni

Përmbledhje

Being one of 101 takes its toll on Patch, who doesn’t feel unique. When he’s accidentally left behind on moving day, he meets his idol, Thunderbolt, who enlists him on a publicity campaign.
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
Titulli origjinal 101 Dalmatians II: Patch's London Adventure
IMDb Rating 5.7 10,456 vota
TMDb Rating 6.005 1,091 vota

Drejtori

Jim Kammerud
Drejtori

Hidhet

Barry Bostwick isThunderbolt (voice)
Thunderbolt (voice)
Jason Alexander isLightning (voice)
Lightning (voice)
Martin Short isLars (voice)
Lars (voice)
Bobby Lockwood isPatch (voice)
Patch (voice)
Susanne Blakeslee isCruella (voice)
Cruella (voice)
Samuel West isPongo (voice)
Pongo (voice)
Maurice LaMarche isHorace (voice)
Horace (voice)
Jeff Bennett isJasper (voice)
Jasper (voice)
Jodi Benson isAnita (voice)
Anita (voice)
Tim Bentinck isRoger (voice)
Roger (voice)
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Space Jam: Një trashëgimi e re
Djemtë e Keq
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Hercules
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye
Winx Club: Sekreti i mbretërisë së humbur
Borëbardha dhe Shtatë Xhuxhët
Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha
Ne Zha
HIRUSHJA
Harry Potter dhe Guri i Filozofisë
Si te trajnoni Dragoin tuaj

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet