Çfarë po ndodh?

Video Burimet 209 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • Shqip
Babagjyshi

Babagjyshi

What if your dad was Santa Claus?Nov. 11, 1994United States97 Min.PG
Tuaj rating: 0
5 1 votoni

Përmbledhje

Në prag të Krishtlindjes, babai i divorcuar Scott Calvin dhe djali i tij zbulojnë se Santa Claus u ka rënë nga çatia. Kur Scott merr frenat e sajë magjike, ai zbulon se tani është Santa i ri dhe duhet të bindë një botë jobesimtarësh, duke përfshirë edhe veten.

Babagjyshi
Babagjyshi
Babagjyshi
Babagjyshi
Babagjyshi
Babagjyshi
Babagjyshi
Babagjyshi
Babagjyshi
Babagjyshi
Titulli origjinal The Santa Clause
IMDb Rating 6.6 131,496 vota
TMDb Rating 6.5 1,904 vota

Drejtori

Hidhet

Tim Allen isScott Calvin
Scott Calvin
Eric Lloyd isCharlie
Charlie
Larry Brandenburg isDetective Nunzio
Detective Nunzio
Mary Gross isMs. Daniels
Ms. Daniels
Paige Tamada isJudy the Elf
Judy the Elf
Peter Boyle isMr. Whittle
Mr. Whittle
Judith Scott isSusan Perry
Susan Perry
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

I vetëm ne shtëpi 4
Borëbardha dhe Shtatë Xhuxhët
Ne Zha
Intendenti
Aventura e Madhe e Zorros
Tekken
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Harry Potter dhe Guri i Filozofisë
Tarzan
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
Bukuroshja e Fjetur
Zotat e rinj: Nezha e Rilindur

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet