Çfarë po ndodh?

Video Burimet 2790 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
One Piece Film Red – Shqip

One Piece Film Red – Shqip

An almighty voice. With fiery red locks.Aug. 06, 2022Japan115 Min.PG-13
Tuaj rating: 0
9 1 votoni

Përmbledhje

Uta – këngëtarja më e dashur në botë. Zëri i saj, me të cilin ajo këndon duke fshehur identitetin e saj të vërtetë, është përshkruar si “të botës tjetër”. Ajo do të shfaqet për herë të parë në publik në një koncert live. Ndërsa vendi mbushet me të gjitha llojet e fansave të Uta-s – piratët e ngazëllyer, Marina duke parë nga afër dhe Kapelet e Kashtës të udhëhequra nga Luffy që thjesht erdhën për të shijuar performancën e saj tingëlluese – zëri që e gjithë bota ka pritur do të tingëllojë.

One Piece Film Red – Shqip
One Piece Film Red – Shqip
One Piece Film Red – Shqip
One Piece Film Red – Shqip
One Piece Film Red – Shqip
One Piece Film Red – Shqip
One Piece Film Red – Shqip
One Piece Film Red – Shqip
One Piece Film Red – Shqip
One Piece Film Red – Shqip
Titulli origjinal ONE PIECE FILM RED
IMDb Rating 6.7 18,227 vota
TMDb Rating 7.311 809 vota

Drejtori

Hidhet

Kaori Nazuka isUta (voice)
Uta (voice)
Shuichi Ikeda isShanks (voice)
Shanks (voice)
Mayumi Tanaka isMonkey D. Luffy (voice)
Monkey D. Luffy (voice)
Kazuya Nakai isRoronoa Zoro (voice)
Roronoa Zoro (voice)
Akemi Okamura isNami (voice)
Nami (voice)
Kappei Yamaguchi isUsopp (voice)
Usopp (voice)
Hiroaki Hirata isSanji (voice)
Sanji (voice)
Ikue Otani isTony Tony Chopper (voice)
Tony Tony Chopper (voice)
Yuriko Yamaguchi isNico Robin (voice)
Nico Robin (voice)
Kazuki Yao isFranky (voice)
Franky (voice)
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Tarzan
Si te trajnoni Dragoin tuaj
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Borëbardha dhe Shtatë Xhuxhët
Tekken
Harry Potter dhe Guri i Filozofisë
Winx Club: Sekreti i mbretërisë së humbur
Bukuroshja e Fjetur
Zotat e rinj: Nezha e Rilindur
HIRUSHJA
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
Rruga drejt El Dorado

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet