Çfarë po ndodh?

Video Burimet 504 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
Hercules

Hercules

Zero to hero!Jun. 20, 1997United States93 Min.G
Tuaj rating: 0
8 1 votoni

Përmbledhje

I dhuruar me forcë mbinjerëzore, një i ri i vdekshëm i quajtur Herkuli niset për të provuar veten një hero në sytë e babait të tij, perëndisë së madhe Zeus. Së bashku me miqtë e tij Pegasus, një kalë fluturues, dhe Phil, një trainer personal, Hercules mashtrohet nga zuzari gazmor dhe kokëfortë Hades, i cili po planifikon të pushtojë malin Olimp!

Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Hercules
Titulli origjinal herkuli
IMDb Rating 7.3 250,520 vota
TMDb Rating 7.501 6,944 vota

Drejtori

Ron Clements
Drejtori

Hidhet

Tate Donovan isHercules (voice)
Hercules (voice)
Josh Keaton isYoung Hercules (voice)
Young Hercules (voice)
Roger Bart isYoung Hercules (singing voice)
Young Hercules (singing voice)
Danny DeVito isPhiloctetes (voice)
Philoctetes (voice)
James Woods isHades (voice)
Hades (voice)
Susan Egan isMeg (voice)
Meg (voice)
Bobcat Goldthwait isPain (voice)
Pain (voice)
Matt Frewer isPanic (voice)
Panic (voice)
Rip Torn isZeus (voice)
Zeus (voice)
Samantha Eggar isHera (voice)
Hera (voice)
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

I vetëm në shtëpi 2: I humbur në New York
One Piece Film Red – Shqip
Babagjyshi
Aventura e Madhe e Zorros
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Dragon Ball Z: Lord Slug
Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha
Tarzan
Ne Zha
Si te trajnoni Dragoin tuaj
Borëbardha dhe Shtatë Xhuxhët

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet