Çfarë po ndodh?

Video Burimet 874 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye

Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye

The most elegant battle begins.Jan. 23, 2023Japan92 Min.N/A
Tuaj rating: 0
9 1 votoni

Përmbledhje

Lupin III competes with the Kisugi sisters to steal a triptych of paintings that once belonged to their father, and which hold the key to a long-unsolved mystery.
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye
Titulli origjinal Lupen 3
IMDb Rating 6.1 460 vota
TMDb Rating 6.078 83 vota

Drejtori

Hidhet

Kanichi Kurita isArsène Lupin III (voice)
Arsène Lupin III (voice)
Akio Otsuka isDaisuke Jigen (voice)
Daisuke Jigen (voice)
Miyuki Sawashiro isFujiko Mine (voice)
Fujiko Mine (voice)
Daisuke Namikawa isGoemon Ishikawa XIII (voice)
Goemon Ishikawa XIII (voice)
Koichi Yamadera isInspector Koichi Zenigata (voice)
Inspector Koichi Zenigata (voice)
Keiko Toda isHitomi Kisugi (voice)
Hitomi Kisugi (voice)
Rica Fukami isRui Kisugi (voice)
Rui Kisugi (voice)
Chika Sakamoto isAi Kisugi (voice)
Ai Kisugi (voice)
Yoshito Yasuhara isToshi Utsumi (voice)
Toshi Utsumi (voice)
Mugihito isSadatsugu Nagaishi (voice)
Sadatsugu Nagaishi (voice)
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Tekken
Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Djemtë e Keq
Shpata në gur
Si te trajnoni Dragoin tuaj
Aventura e Madhe e Zorros
Rruga drejt El Dorado
Dragon Ball Z: Lord Slug
Zotat e rinj: Nezha e Rilindur
Hercules
Bukuroshja e Fjetur

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet