Çfarë po ndodh?

Video Burimet 582 Shikime Raporti Gabim

  • Shqip
Kur zbardhi një ditë

Kur zbardhi një ditë

Mar. 08, 1971Albania107 Min.N/A
Tuaj rating: 0
9 1 votoni

Përmbledhje

Një shofer ka për detyrë t’u dërgojë armë në mënyrë të paligjshme ushtarëve partizanë.

Kur zbardhi një ditë
Titulli origjinal Kur zbardhi një ditë
IMDb Rating 8.2 12 vota

Drejtori

Piro Milkani
Drejtori

Hidhet

Pandi Raidhi isxha Loni
xha Loni
Kadri Roshi isKryetari i këshillit
Kryetari i këshillit
Mihal Stefa isFshatari Plak
Fshatari Plak
Birçe Hasko isBallisti
Ballisti
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Intendenti
Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha
Aventura e Madhe e Zorros
One Piece Film Red – Shqip
Kur hapen dyert e jetës
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye
Zotat e rinj: Nezha e Rilindur
2 Gisht Mjalt
KAPEDANI
Tomka dhe shokët e tij
5 Herë Jo – Filmi Donaldid dhe i Bores
Përrallë nga e kaluara

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet