Çfarë po ndodh?

Video Burimet 257 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US
Winx Club: Sekreti i mbretërisë së humbur

Winx Club: Sekreti i mbretërisë së humbur

Jun. 27, 2011
Tuaj rating: 0
9 1 votoni

Përmbledhje

Vite më parë magjistarët më të mëdhenj, luftëtarë të Dimensionit u sakrifikuan për të mundur të keqen absolute. Tani, fati është në dorën e Blum-it. Asaj do t`i duhet të luftojë të keqen , për të kthyer në jetë prindërit dhe për të zbuluar të vërtetën e origjinës së saj Për më shum shiko filmin.

Winx Club: Sekreti i mbretërisë së humbur
Titulli origjinal Winx Club - Il destino di Bloom
TMDb Rating 7.9 8 vota

Drejtori

Drejtori

Hidhet

Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

HIRUSHJA
Dragon Ball Z: Lord Slug
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
Djemtë e Keq
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Rruga drejt El Dorado
One Piece Film Red – Shqip
Shpata në gur
Tarzan
Bukuroshja e Fjetur
Hercules

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet