Çfarë po ndodh?

Video Burimet 407 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
Sinbad: Legjenda e 7 deteve

Sinbad: Legjenda e 7 deteve

From the Studio that Brought you ShrekJul. 02, 2003United States90 Min.PG
Tuaj rating: 0
7 1 votoni

Përmbledhje

Detari i legjendës inkuadrohet nga perëndesha Eris për vjedhjen e Librit të Paqes dhe duhet të udhëtojë në mbretërinë e saj në fund të botës për ta marrë atë dhe për të shpëtuar jetën e mikut të tij të fëmijërisë Princ Proteus.

Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Titulli origjinal Sinbad: Legjenda e 7 deteve
IMDb Rating 6.7 58,557 vota
TMDb Rating 6.945 1,912 vota

Drejtori

Tim Johnson
Drejtori

Hidhet

Brad Pitt isSinbad (voice)
Sinbad (voice)
Catherine Zeta-Jones isMarina (voice)
Marina (voice)
Michelle Pfeiffer isEris (voice)
Eris (voice)
Joseph Fiennes isProteus (voice)
Proteus (voice)
Dennis Haysbert isKale (voice)
Kale (voice)
Timothy West isDymas (voice)
Dymas (voice)
Adriano Giannini isRat (voice)
Rat (voice)
Raman Hui isJin (voice)
Jin (voice)
Chung Chan isLi (voice)
Li (voice)
Jim Cummings isLuca / Additional Voices (voice)
Luca / Additional Voices (voice)
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Borëbardha dhe Shtatë Xhuxhët
One Piece Film Red – Shqip
HIRUSHJA
Shpata në gur
Kur zbardhi një ditë
Winx Club: Sekreti i mbretërisë së humbur
Djemtë e Keq
Si te trajnoni Dragoin tuaj
Hercules
Tarzan
Harry Potter dhe Guri i Filozofisë
Bukuroshja e Fjetur

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet