Çfarë po ndodh?

Video Burimet 217 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
Tekken

Tekken

Survival is no gameMar. 20, 2010United States92 Min.R
Tuaj rating: 0
6 1 votoni

Përmbledhje

Në vitin 2039, pasi Luftërat Botërore shkatërrojnë një pjesë të madhe të qytetërimit siç e njohim ne, territoret nuk drejtohen më nga qeveritë, por nga korporatat; më i fuqishmi prej të cilëve është Mishima Zaibatsu. Në mënyrë që të qetësojë masat e kësaj distopie që vlon, Mishima sponsorizon Tekken, një turne në të cilin luftëtarët luftojnë derisa vetëm një të mbetet në këmbë.

Tekken
Tekken
Tekken
Tekken
Tekken
Tekken
Tekken
Tekken
Tekken
Titulli origjinal Tekken
IMDb Rating 4.8 28,317 vota
TMDb Rating 5.369 639 vota

Drejtori

Hidhet

Kelly Overton isChristie Monteiro
Christie Monteiro
Cary-Hiroyuki Tagawa isHeihachi Mishima
Heihachi Mishima
Luke Goss isSteve Fox
Steve Fox
Lateef Crowder isEddy Gordo
Eddy Gordo
Tamlyn Tomita isJun Kazama
Jun Kazama
Cung Le isMarschall Law
Marschall Law
Candice Hillebrand isNina Williams
Nina Williams
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Dimri i fundit
Djemtë e Keq
Space Jam: Një trashëgimi e re
Zotat e rinj: Nezha e Rilindur
Dragon Ball Z: Lord Slug
Mëngjeze lufte
One Piece Film Red – Shqip
Kur zbardhi një ditë
Tomka dhe shokët e tij
Tarzan
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
KUSËLKUQJA

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet