Çfarë po ndodh?

Video Burimet 592 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha

Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha

Aug. 04, 2022United States86 Min.TV-PG
Tuaj rating: 0
5 1 votoni

Përmbledhje

Kur një i huaj misterioz vjen nga e ardhmja me një paralajmërim të tmerrshëm, Leo detyrohet të ngrihet dhe të udhëheqë vëllezërit e tij, Raph, Donnie dhe Mikey në një luftë për të shpëtuar botën nga një specie e tmerrshme aliene.

Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha
Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha
Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha
Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha
Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha
Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha
Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha
Ngritja e Mutantit Adoleshent Bershkat Ninxha
Titulli origjinal Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie
IMDb Rating 6.2 6,709 vota
TMDb Rating 7.2 143 vota

Drejtori

Andy Suriano
Drejtori

Hidhet

Ben Schwartz isLeo / Janitor Man (voice)
Leo / Janitor Man (voice)
Omar Benson Miller isRaph / Office Man 1 (voice)
Raph / Office Man 1 (voice)
Brandon Mychal Smith isMikey / Foot Soldier 1 (voice)
Mikey / Foot Soldier 1 (voice)
Josh Brener isDonnie / Security AI / Tank AI / Dragged Man (voice)
Donnie / Security AI / Tank AI / Dragged Man (voice)
Haley Joel Osment isCasey Jones / Foot Soldier 3 (voice)
Casey Jones / Foot Soldier 3 (voice)
Eric Bauza isSplinter / Additional Characters (voice)
Splinter / Additional Characters (voice)
Kat Graham isApril O'Neil / Café Woman 3 (voice)
April O'Neil / Café Woman 3 (voice)
Jim Pirri isKrang One / Military Soldier 1 (voice)
Krang One / Military Soldier 1 (voice)
Toks Olagundoye isKrang Two / Military Woman (voice)
Krang Two / Military Woman (voice)
Rhys Darby isHypno-Potamus (voice)
Hypno-Potamus (voice)
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Zotat e rinj: Nezha e Rilindur
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Hercules
Rruga drejt El Dorado
Si te trajnoni Dragoin tuaj
Dragon Ball Z: Lord Slug
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
Shpata në gur
Tekken
Tarzan
Borëbardha dhe Shtatë Xhuxhët

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet