Çfarë po ndodh?

Video Burimet 266 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
Ne Zha

Ne Zha

Jul. 26, 2019China110 Min.N/A
Tuaj rating: 0
6 1 votoni

Përmbledhje

Primus nxjerr një rruazë të përzier juan në një farë shpirti dhe një pilulë demoni. Fara e Shpirtit mund të rimishërohet si njeri për të ndihmuar Mbretin Zhou të krijojë një dinasti të re, ndërsa Pilula e Demonit do të krijojë një djall që kërcënon njerëzimin. Ne Zha është ai që është i destinuar të jetë heroi, por në vend të kësaj ai bëhet një djall i mishëruar, sepse Fara e Shpirtit dhe një Pilulë Demoni janë ndërruar.

Ne Zha
Ne Zha
Ne Zha
Ne Zha
Ne Zha
Ne Zha
Ne Zha
Titulli origjinal NEZHA
IMDb Rating 7.4 8,369 vota
TMDb Rating 7.943 371 vota

Drejtori

Yang Yu
Drejtori

Hidhet

Lü Yanting isYoung Nezha (voice)
Young Nezha (voice)
Joseph isYouth Nezha (voice)
Youth Nezha (voice)
Han Mo isAo Bing (voice)
Ao Bing (voice)
Chen Hao isLi Jing (voice)
Li Jing (voice)
Lü Qi isMrs. Yin (voice)
Mrs. Yin (voice)
Yang Wei isShen Gongbao (voice)
Shen Gongbao (voice)
Zhang Jiaming isTaiyi Zhenren (voice)
Taiyi Zhenren (voice)
He Yuxiang isYuanshi Tianzun / Boundary Beast (voice)
Yuanshi Tianzun / Boundary Beast (voice)
Ren Junpeng isHaiyasha (voice)
Haiyasha (voice)
Yu Chen isMr. Selling Words / Male Neighborhood / Red Dragon (voice)
Mr. Selling Words / Male Neighborhood / Red Dragon (voice)
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Hercules
Si te trajnoni Dragoin tuaj
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
Space Jam: Një trashëgimi e re
Shpata në gur
Rruga drejt El Dorado
One Piece Film Red – Shqip
Djemtë e Keq
Winx Club: Sekreti i mbretërisë së humbur
Tarzan
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet