Çfarë po ndodh?

Video Burimet 184 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve

Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve

Hogwarts is back in session.Nov. 13, 2002United Kingdom161 Min.PG
Tuaj rating: 0
7 1 votoni

Përmbledhje

Makinat fluturojnë, pemët luftojnë dhe një kukudh shtëpiak misterioz vjen për të paralajmëruar Harry Potter në fillim të vitit të tij të dytë në Hogwarts. Aventura dhe rreziku i presin kur shkrimi i përgjakshëm në një mur shpall: Hapet Dhoma e Sekreteve. Për të shpëtuar Hogwarts-in do të kërkohen të gjitha aftësitë dhe guximi magjik i Harrit, Ronit dhe Hermiones.

Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve
Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve
Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve
Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve
Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve
Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve
Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve
Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve
Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve
Harry Potter dhe Dhoma e Sekreteve
Titulli origjinal Harry Potter and the Chamber of Secrets
IMDb Rating 7.4 680,648 vota
TMDb Rating 7.719 20,816 vota

Drejtori

Hidhet

Daniel Radcliffe isHarry Potter
Harry Potter
Rupert Grint isRon Weasley
Ron Weasley
Emma Watson isHermione Granger
Hermione Granger
Kenneth Branagh isGilderoy Lockhart
Gilderoy Lockhart
Toby Jones isDobby (voice)
Dobby (voice)
Robbie Coltrane isRubeus Hagrid
Rubeus Hagrid
Richard Harris isAlbus Dumbledore
Albus Dumbledore
Alan Rickman isSeverus Snape
Severus Snape
Tom Felton isDraco Malfoy
Draco Malfoy
Jason Isaacs isLucius Malfoy
Lucius Malfoy
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
One Piece Film Red – Shqip
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Si te trajnoni Dragoin tuaj
HIRUSHJA
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye
Babagjyshi
Bukuroshja e Fjetur
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
Harry Potter dhe Guri i Filozofisë
Djemtë e Keq
Hercules

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet