Çfarë po ndodh?

Video Burimet 762 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip

Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip

Jetoni çdo aventurë sikur të jetë e funditDec. 07, 2022United States103 Min.PG
Tuaj rating: 0
9 1 votoni

Përmbledhje

Puss in Boots zbulon se pasioni i tij për aventurën ka bërë të vetën: Ai ka djegur tetë nga nëntë jetët e tij, duke i lënë atij vetëm një jetë. Puss nis një udhëtim epik për të gjetur dëshirën mitike të fundit dhe për të rikthyer nëntë jetët e tij.

Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Titulli origjinal MACOKU ME ÇIZME
IMDb Rating 7.8 163,973 vota
TMDb Rating 8.261 6,763 vota

Drejtori

Hidhet

Antonio Banderas isPuss in Boots (voice)
Puss in Boots (voice)
Salma Hayek Pinault isKitty Softpaws (voice)
Kitty Softpaws (voice)
Harvey Guillén isPerrito (voice)
Perrito (voice)
Wagner Moura isWolf (voice)
Wolf (voice)
Florence Pugh isGoldilocks (voice)
Goldilocks (voice)
Olivia Colman isMama Bear (voice)
Mama Bear (voice)
Ray Winstone isPapa Bear (voice)
Papa Bear (voice)
Samson Kayo isBaby Bear (voice)
Baby Bear (voice)
John Mulaney isJack Horner (voice)
Jack Horner (voice)
Da'Vine Joy Randolph isMama Luna (voice)
Mama Luna (voice)
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Harry Potter dhe Guri i Filozofisë
Ne Zha
Dragon Ball Z: Lord Slug
Bukuroshja e Fjetur
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye
I vetëm ne shtëpi 4
Kur zbardhi një ditë
Tekken
Aventura e Madhe e Zorros
Space Jam: Një trashëgimi e re
Si te trajnoni Dragoin tuaj
Djemtë e Keq

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet