Çfarë po ndodh?

Video Burimet 257 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
I vetëm ne shtëpi 4

I vetëm ne shtëpi 4

Taking Back the HouseNov. 03, 2002United States84 Min.N/A
Tuaj rating: 0
6 1 votoni

Përmbledhje

Prindërit e Kevin McCallister janë ndarë. Tani duke jetuar me nënën e tij, ai vendos të kalojë Krishtlindjet me babin e tij në rezidencën e të dashurës së pasur të babait të tij, Natalie. Ndërkohë grabitësi Marv Merchants, një nga keqbërësit e dy filmave të parë, bashkohet me një kriminele të re të quajtur Vera për të goditur rezidencën e Natalie.

I vetëm ne shtëpi 4
I vetëm ne shtëpi 4
I vetëm ne shtëpi 4
I vetëm ne shtëpi 4
I vetëm ne shtëpi 4
I vetëm ne shtëpi 4
Titulli origjinal Vetëm në shtëpi 4
IMDb Rating 2.6 39,174 vota
TMDb Rating 4.493 1,174 vota

Drejtori

Rod Daniel
Drejtori

Hidhet

Mike Weinberg isKevin McCallister
Kevin McCallister
Jason Beghe isPeter McCallister
Peter McCallister
Clare Carey isKate McCallister
Kate McCallister
French Stewart isMarv Merchants
Marv Merchants
Erick Avari isPrescott
Prescott
Chelsea Russo isMegan McCallister
Megan McCallister
Gideon Jacobs isBuzz McCallister
Buzz McCallister
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Shpata në gur
Kur hapen dyert e jetës
Një shoqe nga fshati
Rruga drejt El Dorado
Djemtë e Keq
Tomka dhe shokët e tij
Përrallë nga e kaluara
Tarzan
Falco
5 Herë Jo – Filmi Donaldid dhe i Bores
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Space Jam: Një trashëgimi e re

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet