Çfarë po ndodh?

Video Burimet 7242 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US
Në kuadër të dashurisë – Filmi Luiz Ejlli

Në kuadër të dashurisë – Filmi Luiz Ejlli

Oct. 09, 2023Albania95 Min.N/A
Tuaj rating: 0
6.5 2 vota

Përmbledhje

Historia e një çifti të martuar prej 10 vitesh, të cilët vendosin t’i japin fund lidhjes së tyre pa kuptuar pasojat e kësaj ndarjeje për familjet e tyre. Vendimi për t’u ndarë do t’i bëjë ata të njohin kufijtë e njëri-tjetrit dhe të dashurve të tyre në situata plot humor dhe dashuri. Sepse kur dashuria është ende aty, asgjë nuk është e pamundur.

Në kuadër të dashurisë – Filmi Luiz Ejlli
Titulli origjinal Në kuadër të dashurisë
IMDb Rating 5.9 100 vota
Të përbashkët4

Tituj të ngjashëm

Falco
2 Gisht Mjalt
Kur zbardhi një ditë
Bukuroshja e Fjetur
HIRUSHJA
Një shoqe nga fshati
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
I vetëm në shtëpi 2: I humbur në New York
Intendenti
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Tomka dhe shokët e tij
Përrallë nga e kaluara

(2) comments

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet