Çfarë po ndodh?

Video Burimet 154 Shikime Raporti Gabim

  • Shqip
Një shoqe nga fshati

Një shoqe nga fshati

Mar. 09, 1980Albania75 Min.N/A
Tuaj rating: 0
5 1 votoni

Përmbledhje

Është një kinokomedi pas “Zonja nga qyteti”. Olga po përgatitet të shkojë në një takim të grave aktiviste të rrethit, ku do të tregojë përvojën e saj në luftën kundër koncepteve konservatore. Në një atmosferë të ngrohtë, Olga i këndon ninullën e parë nipit të saj të porsalindur: “Një herë ishte një Olga që pozonte si zonjë. Koha kaloi dhe zonja u bë një nga ne, një shoqe nga fshati”.

Një shoqe nga fshati
Titulli origjinal Një shoqe nga fshati
IMDb Rating 8.1 64 vota
TMDb Rating 5.3 10 vota
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Policë për kokë
I vetëm në shtëpi 2: I humbur në New York
Kur hapen dyert e jetës
Tomka dhe shokët e tij
Në kuadër të dashurisë – Filmi Luiz Ejlli
Mëngjeze lufte
Kur zbardhi një ditë
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
KAPEDANI
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
I vetëm ne shtëpi 4

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet