Çfarë po ndodh?

Video Burimet 1377 Shikime Raporti Gabim

  • Shqip
KAPEDANI

KAPEDANI

Feb. 28, 1972Albania95 Min.N/A
Tuaj rating: 0
9 1 votoni

Përmbledhje

Një plak mizogjen shkon të ankohet për “të drejtat e tij” pasi një grua zgjidhet si drejtuese e kooperativës së fshatit të tij.

KAPEDANI
Titulli origjinal Kapedani
IMDb Rating 8.4 154 vota
TMDb Rating 7 1 vota

Drejtori

Hidhet

Flora Mërtiri isKryetare e kooperativës
Kryetare e kooperativës
Zagorka Shuke isGruaja e Sulos
Gruaja e Sulos
Ismail Zhabjaku isSekretari i Partisë i Kooperativës
Sekretari i Partisë i Kooperativës
Petro Duka isBrigadieri
Brigadieri
Lazër Filipi isShoku Ropi
Shoku Ropi
Robert Ndrenika isDjali i xha Sulos
Djali i xha Sulos
Hyrie Ahmeti isBalerina
Balerina
Ferit Gjevori isKooperativist
Kooperativist
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Intendenti
Babagjyshi
Kur zbardhi një ditë
2 Gisht Mjalt
I vetëm në shtëpi 2: I humbur në New York
Një shoqe nga fshati
Policë për kokë
5 Herë Jo – Filmi Donaldid dhe i Bores
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye
Përrallë nga e kaluara
Sinbad: Legjenda e 7 deteve
Kur hapen dyert e jetës

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet