Çfarë po ndodh?

Video Burimet 8485 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US
5 Herë Jo – Filmi Donaldid dhe i Bores

5 Herë Jo – Filmi Donaldid dhe i Bores

Dec. 13, 2023Albania98 Min.N/A
Tuaj rating: 0
9.3 4 vota

Përmbledhje

5 Herë Jo – Në televizionin më të madh në vend, Jora është në konkurrencë me Klarën, një tjetër producente televizive dhe të dyja janë të gatshme të bëjnë gjithçka për të fituar projektin, qoftë edhe me një goditje nën brez.

5 Herë Jo – Filmi Donaldid dhe i Bores
Titulli origjinal 5 Herë Jo
IMDb Rating N/A N/A vota
Të përbashkët6

Tituj të ngjashëm

Dimri i fundit
Rruga drejt El Dorado
Një shoqe nga fshati
Falco
I Love Tropoja
Babagjyshi
Hercules
I vetëm në shtëpi 2: I humbur në New York
HIRUSHJA
Policë për kokë
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Kur hapen dyert e jetës

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet