Çfarë po ndodh?

Video Burimet 749 Shikime Raporti Gabim

  • Shqip
Mëngjeze lufte

Mëngjeze lufte

Jun. 20, 1971Albania81 Min.N/A
Tuaj rating: 0
5 1 votoni

Përmbledhje

Lufta e Dytë Botërore. Një grup fëmijësh përpiqen të sabotojnë armikun në çdo mënyrë që të munden.

Mëngjeze lufte
Titulli origjinal Mëngjeze lufte
IMDb Rating 8.4 21 vota

Drejtori

Hidhet

Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

KUSËLKUQJA
Tomka dhe shokët e tij
2 Gisht Mjalt
Në kuadër të dashurisë – Filmi Luiz Ejlli
Tarzan
Dimri i fundit
Intendenti
Falco
Babagjyshi
KAPEDANI
Lupin The 3rd vs. Cat’s Eye
Tekken

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet