Çfarë po ndodh?

Video Burimet 991 Shikime Raporti Gabim

  • Shikojnë rimorkio
  • SERVER US
Tomka dhe shokët e tij

Tomka dhe shokët e tij

Oct. 28, 1977Albania75 Min.N/A
Tuaj rating: 0
8 1 votoni

Përmbledhje

Tomka është një djalë që i pëlqen të luajë futboll me miqtë e tij. Kur ushtria gjermane pushton qytetin e tij, ushtarët gjermanë vendosin kampin e tyre në stadiumin e qytetit. Tomka me ndihmën e miqve dhe prindërve të tyre organizon aksione sabotuese kundër ushtarëve.

Tomka dhe shokët e tij
Tomka dhe shokët e tij
Tomka dhe shokët e tij
Titulli origjinal Tomka dhe shokët e tij
IMDb Rating 7.3 360 vota
TMDb Rating 8 11 vota

Drejtori

Hidhet

Pavlina Oça isNëna e Tomkës
Nëna e Tomkës
Zehrudin Dokle isbabai i Vaskës
babai i Vaskës
Xhelal Tafaj isUshtari italian
Ushtari italian
Të përbashkët0

Tituj të ngjashëm

Dimri i fundit
101 Dalmatians II: Aventura e Patch-it në Londër
Tarzan
Kur hapen dyert e jetës
Kur zbardhi një ditë
Djemtë e Keq
Space Jam: Një trashëgimi e re
KUSËLKUQJA
Puss in Boots: The Last Wish (2022) me Dublim Shqip
Si te trajnoni Dragoin tuaj
Bukuroshja e Fjetur
HIRUSHJA

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet