Çfarë po ndodh?

Video Burimet 96 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 5x96

Armiku që nuk sheh

Ndërsa Naruto vazhdon të praktikojë një sulm të kombinuar me Gamatatsu, Kakashi, Kiba, Hinata dhe Shino kanë një përplasje me bandën e Guren. A do të jenë në gjendje Kakashi dhe Ekipi 8 t’i mposhtin këta armiq të çuditshëm?

Naruto Shippūden dubluar shqip 5×96
Feb. 12, 2009
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet