Çfarë po ndodh?

Video Burimet 91 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 5x91

Orochimaru's Hideout Discovered

Kakashi drejton Kiba, Hinata dhe Shino në një mision për të depërtuar në strofkën e Orochimaru. Çfarë tmerresh dhe kurthe i presin ata?

Naruto Shippūden dubluar shqip 5×91
Jan. 08, 2009
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet