Çfarë po ndodh?

Video Burimet 75 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 5x103

Barriera e vulosjes me katër kënde

Njësia e vulosjes përgatit pengesën e vulosjes dhe dy skuadrat e tjera hyjnë në betejë me Guren dhe shokët e saj. Kakashi, Naruto dhe Sai pengojnë Guren dhe Gozu ndërsa Shino përgatitet të shkojë kundër stilit të kristalit të Guren. Ndërkohë, Lee shkon kundër pasardhësve të tjerë të Guren dhe bllokohet në perden e tyre të tymit. A mund të gjejë Lee një mënyrë për t’i mposhtur ata?

Naruto Shippūden dubluar shqip 5×103
Apr. 09, 2009
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet