Çfarë po ndodh?

Video Burimet 83 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 5x100

Brenda mjegullës

Guren është bërë pa ndjenja dhe rijeton të kaluarën e saj ndërsa Naruto është kapur në një iluzion rreth Sasuke. Pasi Kakashi e gjen atë, Ekipet Kakashi dhe Kurenai përfundojnë se mjegulla rreth tyre shkakton Genjutsu me mirësjellje të Tre-Bishtave. Pasi Guren zgjohet, Yūkimaru vuan një ethe tjetër dhe bie jashtë. Tsunade dëgjon për Tre Bishtat dhe mbledh Shizune, Ino, Tenten dhe Lee që të shkojnë dhe ta vulosin përpara se Akatsuki ta bëjë këtë. Naruto dhe Sakura flasin për shtëpinë ku njerëzit duhet të kthehen përpara se Naruto të niset për të gjetur Yūkimaru.

Naruto Shippūden dubluar shqip 5×100
Mar. 12, 2009
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet