Çfarë po ndodh?

Video Burimet 64 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 5x111

Premtim i thyer

Ekipi i vulosjes vazhdon përpjekjet e tyre për të vulosur Sanbi ndërsa Kakashi dhe të tjerët përballen me një përbindësh të bashkuar nga Kigiri, Nurari dhe Kihou. Kabuto zbulon planet e Orochimaru që përfshijnë Sanbi dhe ai dhe Naruto fillojnë të luftojnë. Ndërsa mbron Yukimaru, Guren lufton kundër Rinji-t të vërtetë, i cili është ringjallur nga Kabuto. Kur Guren sakrifikon jetën e saj për të shpëtuar Yukimaru, fuqitë e Yukimaru hyjnë në fuqi të plotë. Tani, për të mbrojtur Yukimaru, Naruto përgatitet të shkojë kundër Sanbi-t të tërbuar.

Naruto Shippūden dubluar shqip 5×111
May. 28, 2009
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet