Çfarë po ndodh?

Video Burimet 100 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 5x92

Takimi

Kabuto dhe Yūkimaru udhëtojnë drejt një liqeni, ku Kabuto përpiqet të nxjerrë jashtë një krijesë misterioze. Guren largohet nga njerëzit e saj për të gjetur Orochimaru, i cili ka Sasuke të luftojë me një ushtri të Sound Ninja si stërvitje. Sasuke i mund të gjithë, por deklaron se dëshiron të vrasë Itachi më shumë se ata. Naruto vazhdon stërvitjen e tij duke thirrur Gamakichi dhe Gamatatsu, por ende nuk e kupton konceptin e lidhjes me zemrën e një personi tjetër. Kabuto dhe Yūkimaru mbërrijnë në fshatin Hot Springs ku ndodhen Naruto dhe Jiraiya.

Naruto Shippūden dubluar shqip 5×92
Jan. 15, 2009
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet