Çfarë po ndodh?

Video Burimet 97 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 5x112

Vendi për t'u kthyer

Beteja për Sanbi merr fund pasi as ninja Konoha dhe as Orochimaru nuk janë të suksesshëm në marrjen e tij. Tsunade e klasifikon misionin e kapjes së Sanbit si një dështim, sepse është shumë i rrezikshëm për t’u realizuar. Ndërsa Naruto dhe të tjerët përgatiten të kthehen në shtëpi, Yukimaru zhduket. Pa e ditur të gjithë, Akatsuki qëndron në pritë dhe ata kanë planet e tyre për Sanbit.

Naruto Shippūden dubluar shqip 5×112
Jun. 04, 2009
Të përbashkët1

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet