Çfarë po ndodh?

Video Burimet 87 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 4x86

Shikamaru's Genius

Shikamaru vazhdon luftën e tij me Hidan. Hidan arrin të plagosë Shikamaru dhe e mallkoi atë në të njëjtën mënyrë si Asuma, por kur Shikamaru i mbijeton sulmit të Hidanit, Hidan kupton se diçka nuk është në rregull.

Naruto Shippūden dubluar shqip 4×86
Dec. 04, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet