Çfarë po ndodh?

Video Burimet 88 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 4x72

Kërcënimi që po afrohet në heshtje

Asuma kërkon falje në varrin e Hokage-s së Tretë që nuk e kuptoi këshillën e tij në lidhje me atë që është “mbreti” i vendit të zjarrit. Në spital, Naruto dhe Sai shërohen, pavarësisht dëshirës së Narutos për të rifilluar stërvitjen e tij. Tsunade merr një raport nga Kakashi se Akatsuki është në lëvizje. Diku tjetër, Yugito Nii, Dy Bishtat Jinchuriki, lufton kundër Hidanit dhe Kakuzus dhe lëshon Dy Bishtat, por mposhtet dhe kapet. Hidan dhe Kakuzu më pas e kthejnë vëmendjen te Vendi i Zjarrit për objektivin e tyre të ardhshëm.

Naruto Shippūden dubluar shqip 4×72
Aug. 21, 2008
Të përbashkët1

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet