Çfarë po ndodh?

Video Burimet 82 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 4x75

Lutja e Murgut të Vjetër

Asuma vajton vdekjen e Chirikut dhe kupton se Hidan dhe Kakuzu po përpiqen të kërkojnë shpërblimin mbi kokën e tij. Ndërkohë, Hidan dhe Kakuzu marrin Chirikun për pagesën e tyre. Ndërkohë, Kakashi i tregon Narutos se cili do të jetë qëllimi i vërtetë i stërvitjes së tij.

Naruto Shippūden dubluar shqip 4×75
Sep. 11, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet