Çfarë po ndodh?

Video Burimet 88 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 4x80

Fjalët e fundit

Një thirrje nga lideri Akatsuki detyron Hidan dhe Kakuzu të tërhiqen, por në vazhdën e pasojave, jo të gjithë kthehen në Konoha të gjallë.

Naruto Shippūden dubluar shqip 4×80
Oct. 16, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet