Çfarë po ndodh?

Video Burimet 80 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 4x85

Sekreti i tmerrshëm

Ndërsa Kakashi dhe të tjerët vazhdojnë të luftojnë kundër dyshes Akatsuki, Kakuzu tregon se ai nuk ka një, por pesë zemra! Për ta vrarë, duhet t’i nxirrni të pesë zemrat e tij. Ndërkohë, Shikamaru vendos të sfidojë Hidan i vetëm dhe e detyron atë të largohet nga partneri i tij.

Naruto Shippūden dubluar shqip 4×85
Nov. 20, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet