Çfarë po ndodh?

Video Burimet 77 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 4x82

Ekipi i Dhjetë

E gjithë Konoha mban zi për humbjen tragjike të Asuma Sarutobi. Duke ditur se Hidan dhe Kakuzu do të kthehen, Shikamaru, Choji dhe Ino përgatiten të nisen për t’u hakmarrë ndaj dyshes, ndërsa Kakashi merr drejtimin e përkohshëm të ekipit.

Naruto Shippūden dubluar shqip 4×82
Naruto Shippūden dubluar shqip 4×82
Oct. 30, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet