Çfarë po ndodh?

Video Burimet 78 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 4x77

Argjendi ngjitje

Ekipi i Asumës arrin në stacionin e shpërblimeve dhe i zë pritë Hidanit. Izumo dhe Kotetsu sulmojnë Hidanin, por nuk janë në gjendje ta vrasin atë pavarësisht se i kanë goditur me thikë organet e tij vitale. Asuma u thotë shokëve të skuadrës se nëse tërhiqen do të vriten dhe Konoha do të rrezikohet. Shikamaru e kupton se Asuma po mendon të sakrifikojë veten për të ndihmuar në mposhtjen e armikut, bazuar në atë që ai di për strategjinë shogi të Asuma. Asuma fillon të luftojë Hidanin, ndërsa Shikamaru e shpërqendron atë duke e detyruar të shmangë Qepjen e Shadow. Hidan pret Asumën në faqe dhe futet në një rreth gjaku ndërsa Asuma përdor një jutsu për të gëlltitur Hidanin në një re hiri. Asuma më pas i vë zjarrin resë, duke vrarë Hidanin.

Naruto Shippūden: 4×77
Sep. 25, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet