Çfarë po ndodh?

Video Burimet 64 Shikime Raporti Gabim

  • SERVER US

Naruto Shippūden: 3x71

My Friend

Lufta midis Narutos dhe Sorës vazhdon. Asuma dhe Kazuma luftojnë. Sai mbërrin, pasi doli tinëz nga spitali, dhe lidh Kazuma me një gjarpër boje. Kazuma shpërthen nga jutsu i Sait dhe akuzon Asuma, por vritet. Naruto përfundimisht arrin Sora, e cila arrin të lëshojë çakrën e Nëntë Tails. Më pas Sora largohet nga fshati për të udhëtuar nëpër botë. Asuma dhe Shikamaru luajnë shogi dhe diskutojnë se kush është mbreti i Konoha. Diku tjetër, dy anëtarë të Akatsuki, Hidan dhe Kakuzu, shfaqen duke ndjekur Dy Tails Jinchūriki.

Naruto Shippūden dubluar 3×71
Aug. 14, 2008
Të përbashkët0

Lini një koment

Emri *
Të shtoni një emri display
Email *
Adresa juaj email nuk do të publikohet